Ekonomi ve İş Dünyası 
         Kariyer Planlama :
  Kariyer Planlama Kategorisine Link Ekle ]  [ Editor Ol ]
  Linkler:
 1) Dolarmilyoneri -  Kolay para kazamnın yolları   (422735 hit )   
     URL:  http://www.dolarmilyoneri.ws


 2) Gezegendeki en büyük fırsat -  İnternetin gücünü kullanarak kariyer sahibi olmayı ve sınırsız gelire ulaşmayı öğreneceğiniz site.   (422737 hit )   
     URL:  http://www.bigfortune.ws


 3) Internet dehasi -  İnternet İŞİyle baŞari: ev ofisinizi kurarak, bilgisayarınızın başından 7 ayda 450.000 ytl kazanmak artık mümkün. nasıl mı? cevabı bu sitede.   (422745 hit )   
     URL:  http://www.internetdehasi.tr.cx


 4) Kariyer ve yönetim kulübü -  D.e.ü. bünyesinde bireysel gelişim, bölgesel sorumluluk, işdünyası ile yakınlaşma misyonlarından hareketle üniversite öğrencilerinin faaliyet gösterdiği bir kulüptür.   (422738 hit )   
     URL:  http://www.kykonline.com


 5) Odtü kariyer planlama merkezi -  Kariyer planlama merkezi (kpm) , kasım 1996 tarihinde mezunlara ış bulma büro’sunun (mıbb, 1980) yeniden yapılanması ile kurulmuştur. merkezimizin amacı yeni mezunlarımıza sevebilecekleri, bilgi ve yeteneklerini kullanarak kendilerini geliştirebilecekleri   (422737 hit )   
     URL:  http://www.kpm.metu.edu.tr


 6) Super ticaret -  Superticaret.com sitesi b2b kapsamında alım/satım ihale fuar e-ticaret firmalarin bulusmasını sağlayan sitedir   (422732 hit )   
     URL:  http://www.superticaret.com


 7) Website ws domain kazançlı e-iş -  İşte fırsat ayda 10 $ ödeyerek profesyonel bir web sitesi edinmek ve üye ettiklerinizden  kazanıp,çalışma ödülü olarak bonus 100 ile 2000 $ arası extra para kazanma şansı!   (422741 hit )   
     URL:  http://www.demirci.ws


 8) Yabanidil okulu -  Internetten yabancı dil öğren iyi bir gelire sahip ol   (422747 hit )   
     URL:  http://www.yabancidilokulu.net


 9) İş bulma makinesi -  Insan kaynakları çözümleri, human resources solutions, argonik, iş arama, İŞ arama, istihdam, İstİhdam, personel danışmanlığı, kariyer, karİyer, iş olanakları, İŞ olanaklari, İŞ, iş, personel,   (422737 hit )   
     URL:  http://www.argonik.com| 1 |

 Kategori editörleri:  tanyadj,  (login)
 Yeni Link Eklenme Süreleri    Bugün    3 Gün    1 Hafta
 Sayfaların Dilleri    Türkçe    İngilizce    Almanca    Fransızca    Diğer| Link Vermek için | Link Eklemek için | İletişim | Kategori Editörü Girişi | Kategori Yazarı Girişi