LİNK EKLEME

LinkEkle.net 'e web sitenizi eklemek için; Link Eklemek için öncelikle alt kategorileri gezerek veya arama yaparak web sitenize uygun kategoriyi bulmanız gerekmektedir. Daha önceden eklenmiş olan ve web sitenize benzer özellikleri taşıyan sitelere bakarak ekleme yapabilirsiniz. Eğer yanlış kategoriye eklerseniz web siteniz dikkate alınmayıp editörlerimiz tarafından silinecektir.

Eğer kategoriniz yok ise "Kategori Adı" ile beraber açılasını istediğiniz kategorileri ana sayfanın en altında bulunan iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.Link eklemek için web sitenize uygun kategoriyi bulduğunuzda sayfanın sağ üst köşesinde "Link Ekle" yazısına tıklayarak sitenizle ilgili bilgileri giriniz. Hangi kategori içinde bulunuyorsanız Linkinizi o kategoriye önermiş oluyorsunuz. Editörlerimiz sitenizi gezip uygun bulduktan sonra linkiniz yayına girecektir.Üstte borsa kategorisi görünmektedir, siz kendi web sitenize uygun kategoriyi ana sayfadan alt kategorilere inerek seçiniz.

  • Doğrudan Ana kategori altlarına link ve editör alınmaz. Ana kategorilerin alt kategorilerine linklerinizi ekleyebilirsiniz.